Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Co powinno się wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie bądź pociągu.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje również bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – ekspresowo i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]