Parking przy Balicach – nie martw się o auto

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – gdzie zaparkować samochód?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony położony w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.