Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Skieruj się tutaj jeśli interesuje Cię parking strzeżony lotnisko Balice.

Szybkość, możliwość przybycia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata i komfort – to największe atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty związane z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Monitorowany parking w Krakowie – leć bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą oczywiście martwić się o swój pojazd, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Gdy wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć też na wiele udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą uzyskać asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]