Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Jesteś zainteresowany pełną ofertą lokalu na urodziny w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć z okazji różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie urządzamy żadnych imprez z rodziną i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których huczne celebrowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – zorganizuj niepowtarzalną imprezę

Wraz z osiągnięciem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem spożywać i kupować napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, może ubiegać się o posady urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia wielkiej imprezy ze znajomymi. Da się kolejny raz wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo różnić od innych? Oczywiście, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących pojemną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy najlepsze dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją napoje alkoholowe. Należy z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, by niepełnoletni, a takich może być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wystrój sali też jest niesłychanie ważny, aby zaproszeni kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Warto zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek oraz optymalnie rozstawi stoły z przekąskami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale także do finansów oraz finansów klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]