Planujesz lot? Zarezerwuj transfer na lotnisko

Po męczącym locie w końcu docieramy. Jest już późno, zaś przy lotnisku nie stoi żadna taksówka. Kurs komunikacją miejską także nie będzie trafionym rozwiązaniem. Raz, że nie jeżdżą już regularnie, po drugie – mamy cenne walizki. Chcąc tego uniknąć, podróż biznesową należy zorganizować zawczasu, a także zarezerwować transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, że dziś nie jest to trudne. W miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi funkcjonują bowiem firmy świadczące transfer na lotnisko i na konferencję. Co ważne, ich specyfika z pewnością trafi w oczekiwania najbardziej wyczulonych pasażerów. Czym więc odróżnia się od zwykłego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę opcję?

Czym jest transfer na lotnisko?

Większość pasażerów z pewnością usatysfakcjonuje fakt, że firmy oferujące transfer z lotniska w Balicach oraz innych większych miejscowościach operują flotą składającą się tylko z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od tradycyjnego transportu, pasażerowie mogą zlecić przewóz swoich kontrahentów w interesach – kierowca odbierze pasażera z lotniska i dostarczy pod określony adres. Należy też zaznaczyć, że transfer na lotnisko i z niego obejmuje dłuższe podróże – pasażerowie mogą zamówić kurs do innego miasta, a także województwa.

Ile wydasz na transfer na lotnisko?

Ze względu na swoje różne plusy oraz oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko bywa trochę droższy od zwykłej taksówki. Jeżeli jednak będziemy pamiętać o tym, że korzystając z tej formy możemy dotrzeć do oddalonych miast, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Transport w obrębie Krakowa to koszt około siedemdziesięciu złotych. Natomiast pasażerowie wyjeżdżający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu zainteresowani są też zwiedzeniem południa Polski, mogą odbyć kursów do okolicznych miejscowości – chociażby Wieliczki.