Planujesz urlop w Gdyni? Zarezerwuj pokoje typu bed and breakfast

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast na Pomorzu – z małej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku błyskawicznie przekształciło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów oraz turystów. Chciałbyś spędzić urlop w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W trakcie wakacji w Gdyni warto również pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Atrakcji dla turystów z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Pragniesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym najwyższy komfort i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, osobną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, jak również żelazkiem, czajnikiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym przeżyć. Oferta noclegów typu bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając jednocześnie domowe i wyśmienite posiłki w niewysokiej cenie.