Profesjonalna opieka nad grobem

Skieruj się tutaj jeżeli potrzebujesz zamówić opiekę nad grobami Kraków

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie należy zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała grób co miesiąc, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, iż stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]