Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Przylecieliśmy do dużego miasta w celach biznesowych. Jest już późno, zaś do miejsca noclegu mamy kilkanaście kilometrów. Podróż autobusem nie będzie trafionym pomysłem – ze względu na niski komfort i ochrony. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę ważne, ponieważ mamy ze sobą walizkę pełną kosztownych sprzętów. Jednak na postoju brakuje taksówek, zaś operatorka mówi nam, że najszybciej wyruszymy za niecałą godzinę. Jeżeli z lotniska zamierzaliśmy dotrzeć bezpośrednio do miejsca noclegu kłopot nie będzie poważny, ale jeśli czeka na nas partner biznesowy, może to zaważyć na podpisaniu umowy. Jak ustrzec się takich problemów? Wyjście okazuje się naprawdę łatwe – planując biznesowe wyjazdy należy zawczasu zapewnić sobie odbiór z lotniska. W jaki sposób to zrobić?

Odbiór z lotniska – czym jest?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do najbardziej wymagających pasażerów. W odróżnieniu od zwykłej formy, decydując się na odbiór z lotniska zostaniemy dowiezieni do hotelu luksusowym autem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W takim wypadku otrzymamy też gwarancję tego, iż samochód będzie oczekiwał nas, gdy dolecimy na miejsce, więc z pewnością nie spóźnimy się na spotkanie z potencjalnym partnerem. Warto wspomnieć też o tym, iż odbiór z lotniska możemy zlecić też dla kontrahentów, którzy nas odwiedzają.

W których miastach zamówisz odbiór z lotniska?

Jak nietrudno stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się szczególną popularnością w miastach z głównymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie czy Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw świadczących taką usługę nie sprowadza się rzecz jasna jedynie do tych miast – po wylądowaniu w Krakowie można dojechać na przykład w góry lub do Częstochowy. A jeżeli potrzebujemy, możemy zagwarantować sobie transport do wielu innych miast na terenie kraju – nie tylko w południowej części Polski.