Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Na lastrada.pl zamówisz catering na wesela.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, chrzciny lub komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a potem przygotować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie ma trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Organizacja przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór wystroju sali, ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i trunków podawanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na zabawie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, potrawy będą wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów i kucharzy, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale także i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe na ogół mają ułożoną wstępnie listę proponowanych dań głównych, deserów i napojów pasujących do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może zatem samodzielnie złożyć menu z sugerowanych dań. Powinno się jednakże zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe pomysły i często na prośbę zamawiającego podejmują się przygotowania unikalnych kompozycji potraw.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]