Wynajęcie busa – wygodny sposób transportu małych grup

Przygotowanie wyjazdów grup składających się z 10-20 osób często okazuje się kłopotliwym zadaniem. Przyczyną największych problemów jest zapewnienie transportu. Publiczna komunikacja posiada mnóstwo wad, z których najważniejszy jest niski stopień komfortu. By tego uniknąć, należy wybrać wynajem busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zapewnimy pasażerom udaną podróż, ale także bez przesiadek i innych problemów dotrzemy w każde miejsce – nawet do usytuowanej na odludziu atrakcji czy hotelu, do których nie dojeżdżają bezpośrednio inne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – dla uczestników szkoleń i konferencji

Wynajem busów z kierowcą to oferta, z której skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i instytucje czy firmy. Tym pierwszym umożliwi organizację różnego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy goście szybko i komfortowo dotrą na miejsce. Dla instytucji i firm jest zaś sposobem na zagwarantowanie transferu partycypantom konferencji czy szkoleń. Ponadto, oferta jest także adresowana do biur turystycznych, które z pewnością docenią dużą ilość lokalizacji, w które zdołają dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można w ten sposób bardzo dokładnie zwiedzić.

Czemu warto zamówić wynajem busów z kierowcą?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na podróż dużej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z między innymi koców podróżnych, zimnych napojów oraz osobistego oświetlenia i klimatyzacji. Nawet najdłuższa trasa będzie przyjemna dzięki sporej przestrzeni na nogi, rozkładanym, wygodnym fotelom ze stolikiem i systemowi audiowizualnemu.