Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Kliknij tu jeśli potrzebujesz zamówić pozycjonowanie Krakow

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które świadczą usługi wyłącznie na niewielkim obszarze albo wręcz w jednej miejscowości, np. w Wrocławiu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoje usługi docelowym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych stosują najczęściej frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę danej miejscowości, przykładowo “restauracja gruzińska kraków”, “masażysta kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]