Mieszkania na sprzedaż w Krakowie bez pośrednika

Rynek mieszkań w Krakowie jest klasyfikowany jako jeden z najszybciej rozwijających się w kraju. Nic to zaskakującego – Kraków jest wszak drugim co do ilości ludności miastem w kraju i wciąż się powiększa. Nabywcy najczęściej decydują się na mieszkania z rynku wtórnego – powodem okazują się nie tylko przystępne ceny, lecz także ich spora dostępność. Mieszkania w Krakowie osiągają najróżniejsze ceny – zależne są one od lokalizacji, metrażu oraz standardu nieruchomości. W których dzielnicach więc wydamy najwyższe sumy? Jakie dzielnice szczycą się szczególnym uznaniem nabywców?

W których dzielnicach znajdziemy najdroższe mieszkania na sprzedaż w Krakowie?

Wśród cech wpływających na koszty kupna mieszkania na sprzedaż w Krakowie szczególne znaczenie ma lokalizacja. Najmniej kosztowne lokale oferowane są w takich dzielnicach jak Bieżanów lub Dębniki – ceny ich zakupu nie przekraczają 3000 złotych za 1 m2. Najwięcej wydamy natomiast w okolicy Rynku Głównego i Krowodrzy – chcąc kupić tam lokal, musimy przygotować się na koszt od 4500 PLN za 1 m2.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie okazują się za drogie?

Warto wiedzieć, iż dostępne są metody pozwalające na zmniejszenie cen mieszkania. Sporej nieraz opłaty dla pośrednika unikniemy wchodząc na portal ominposrednika.pl, na którym kupimy nieruchomość tak z drugiej ręki, jak i od razu od twórcy. Serwis dostępny jest także dla ludzi zamierzających sprzedać swój lokal i firm budowlanych.