Poszukiwania mieszkania do wynajęcia w Krakowie. Jak nie przepłacić?

Trafionym rozwiązaniem dla poszukujących domu jest rzecz jasna kupno lokalu, ale często nie jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić. Poza tym spora liczba klientów zwyczajnie nie chce posiadać własnego mieszkania – dla przeprowadzających się do Krakowa tylko do pracy czy na studia korzystniejszym wyjściem okaże się z pewnością wynajęcie. W Krakowie znajdziemy wiele lokali do wynajęcia – obok domów jednorodzinnych i luksusowych mieszkań, dostępne są również pokoje, które będą dobrym wyjściem dla studentów z ograniczonym budżetem.

Ile zapłacisz za mieszkania do wynajęcia w Krakowie?

Koszty wynajmu nieruchomości w Krakowie są bardzo zróżnicowane. Najtańsze będą rzecz jasna pokoje w mieszkaniach adresowanych do uczniów – łatwo jest wyszukać anonse w granicach kilkuset PLN. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o średniej powierzchni – około trzydziestu metrów – możemy znaleźć nawet za nieco ponad tysiąc zł miesięcznie. Ceny zależne są oczywiście od położenia – bowiem w okolicach Rynku Głównego zapłacimy nawet siedmiokrotnie więcej.

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie bez biura nieruchomości

Do opisanych opłat dołączyć należy także opłatę naliczaną przez biuro nieruchomości. Na szczęście mamy szansę tego uniknąć. W jaki sposób? Musimy tylko odwiedzić stronę ominposrednika.pl i tam znaleźć interesujące nas anonse. Należy dodać, że ta witryna to również najbardziej trafione rozwiązanie dla osób oferujących wynajem, gdyż dzięki niemu mają szansę także skorzystać z wielu opcjonalnych narzędzi im dedykowanych.