Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Tworzenie sklepu WooCommerce - więcej o ofercie na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, że szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, posiada moc zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z zastosowaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy nabywców. Za sprawą użycia odpowiednich wtyczek podnosi się także funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia też analizę sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o użycie jedynie potrzebnych, wypróbowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz prawidłową semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać omówienia i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]