Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszą przesłanką, przez którą na naszą stronę internetową może zostać założony filtr Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych negatywnych kar?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie nadmiernej ilości fraz kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Łamią one reguły uczciwego SEO stworzone przez grupę Google, bo manipulują miejscem adresu w wyszukiwarce. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują w postaci tekstów sponsorowanych naszpikowanych wieloma frazami. Szerzy się również proces kupowania linków, co skutkuje zastosowaniem bana. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieprofesjonalne metody zostaną wykryte, a to wiąże się z gwałtownym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, nawet o 50 podstron.

W jaki sposób wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Zwróćmy uwagę na to, że jeśli na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo starać się o reaktywowanie prawidłowej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest niestety niezwykle pracochłonny i nie daje całkowitego powodzenia. Zgłośmy się do profesjonalnej firmy pozycjonującej, jeśli chcemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Profesjonaliści momentalnie zdiagnozują prawdziwą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać tylko prestiżowym podmiotom.