Zbliża się czas zakupów prezentów świątecznych

Figurki, samochodziki, gry komputerowe lub planszowe? A może książka? Dobór prezentów świątecznych nie jest prosty, zaś rodzice przed świętami muszą bardzo się namęczyć, chcąc kupić upominek, który w pełni zadowoli ich dzieci. Szczególnie dużo problemów sprawia z pewnością fakt, iż prezent świąteczny musi być niespodzianką – dziecko nie ma prawa zatem wiedzieć, jaką zabawkę dostanie. Jak wobec tego wywnioskować, co okaże się najlepszym upominkiem unikając odkrycia swoich intencji? Jak znaleźć prezenty świąteczne?

Wybierz odpowiednie prezenty świąteczne

Pisanie listów do św. Mikołaja ma długą historię. To świetna zabawa dla najmłodszych, zaś dla ich opiekunów sposób na to, by dowiedzieć się, co podarować im pod choinkę. Dzięki temu unikniemy przykrych sytuacji, kiedy w Wigilię dziecko okazuje się niezbyt radosne z powodu upominku, który otrzymało. Największą frajdę takie listy dadzą małym dzieciom, jednak ich pisanie możemy zaproponować także starszakom, które przestają już wierzyć w św. Mikołaja – zwłaszcza, gdy sprawimy, że w ich oczach zadośćuczynienie tej tradycji stanie się czymś wyjątkowym.

Prezenty świąteczne – interesujący konkurs

Możemy to osiągnąć na przykład odwiedzając stronę www.listdomikolaja.pl. Używając łatwego w obsłudze kreatora zrobimy z dzieckiem ciekawy wizualnie list, a potem przekażemy go na elektroniczną pocztę Świętego. Zabawa będzie tym atrakcyjniejsza dla dziecka, że wysyłając taki list startujemy w konkursie, w ramach którego każdego dnia mamy szansę wygrać świetne prezenty świąteczne dla najmłodszych.