30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Skieruj się na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/, aby otrzymać szczegółowe informacje o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to produkt polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]