Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Kliknij tutaj po więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w ortopedii, rehabilitacji, medycynie sportowej, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak to działa?

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie terapii u dwóch osób jednocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]