„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Na ktociewyleczy.pl odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle kręgosłupa. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, plecy, biodra, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]