Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

W tym miejscu znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają wibracje?

Zestawy marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność drgań.

Zestaw firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]