Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Uzyskaj pomoc od polskiego psychologa w UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy z chęcią poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Aktualnie zjawisko to jest o wiele mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skorych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom kłopotów, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach i wynikające z tego odseparowanie od bliskich, a także praca na terenie obcego kraju, generują cały szereg komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem znajomości z. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie wizyty będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339