Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy często są obecnie szkodliwe oddziaływanie ekosystemu. Cierpią też z powodu tego, co jemy. Należy o nie dbać za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami są poważne, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może trafnie zdiagnozować nasze dolegliwości i zaproponować odpowiednią kurację.

Trycholog w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zaproponować nam różnorodne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi zabiegowi anti-aging pozwalającemu cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także skuteczne sposoby pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki efektywnie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez długie lata.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.