Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy poszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]