Suplementy

Suplementy diety – gdzie zakupić?

Zarówno w asortymencie sklepów internetowych, jak i stacjonarnych można znaleźć bogaty wybór wszelkich odżywek i suplementów, polecanych przez profesjonalistów z zakresu kulturystyki i rozwoju fizycznego ciała.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej i na odchudzanie

Gainer na przyrost mięśni

Oferta proponowanych przez sklepy odżywek jest bardzo bogata, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – typ suplementu wspomagającego rozbudowę tkanki mięśniowej. Geiner wprowadza cały organizm osoby przyjmującej w tak zwany stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu idealnie dobranych dawek białka i węglowodanów.

Suplementy z grupy BCAA

Aminokwasy BCAA są doskonałe dla osób, które chcą w sposób profesjonalny zająć się kulturystyką. Przyjmowanie BCAA powoduje przyrost tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym zmniejszeniu procentu tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem BCAA jest fakt, iż dostarcza również energii, która jest niezbędna przy dużym wysiłku fizycznym.

Odżywki z grupy HMB

Równie docenianym przez sportowców suplementem jest HMB. Przyjmuje się go zaraz przed sesją treningową jak i po. HMB zwiększa siłę mięśni a także powoduje budowę masy i efektywnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swoim asortymencie ma także również sklep internetowy Activlab. Ofertę można sprawdzić na stronie www.activlab.pl.