„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Vitberg opinie. Dowiedz się więcej na http://tinyurl.com/y7on62r2

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]