Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej w temacie Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]