Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Vitberg. Zdobądź więcej wiadomości o tej marce

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, szwalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]